Współpraca się opłaca

Współpraca się opłaca – jest to hasło, które coraz częściej przyświeca profesjonalistom na rynku nieruchomości.

Buduje ona zaufanie zarówno między nami pośrednikami, jak i klientów do nas. Belweder Nieruchomości twierdzi, że współpracować należy. Dlatego i my współpracujemy po to, by nasz klient był zadowolony. Nie uznajemy kolegów po fachu jako naszych konkurentów. Współpracując razem jesteśmy w stanie zyskać dużo więcej, nawet jeśli nie pracujemy dla jednej firmy :)

Współpraca z pośrednikiem nie jest dobrym rozwiązaniem tylko dla pracy między pośrednikami. Współpraca klienta z pośrednikiem w charakterze wyłączności jest perfekcyjnym rozwiązaniem, zarówno dla klienta sprzedającego czy wynajmującego mieszkanie, jak i dla tych, którzy poszukują nieruchomości.

Oferta dla wyłączności daje pośrednikowi (i również klientowi) wiele korzyści i otwiera nowe drogi, między innymi do współpracy. Istnieje teraz wiele systemów wymian ofert, które przy umowach wyłącznych mają swoje zastosowanie. Biuro, które działa w takim systemie, zyskuje kolejnych pośredników i biura współpracujące, i nagle z 1 osoby robi się 100, a nawet więcej pośredników mogących oferować nieruchomość, i robiących to aktywnie. A to dzięki umowie wyłącznej.

Mamy wiedzę, kontakty, mozliwości, czas, i znamy miasto jak własną kieszeń. Komu lepszemu mógłyś powierzyć poszukiwanie idealnej nieruchomości?

Więcej o wspólpracy można przeczytać na blogu Belweder Nieruchomości

Biura współpracujące

Stosujemy: