O firmie

Firma Belweder powstała w 2009 roku. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Jeśli szukasz pośredników, którzy pomogą Ci szybko sprzedać, wynająć, czy znaleźć idealne lokum, to lepiej nie mogłeś trafić!

Możemy poszczycić się profesjonalizmem w naszych działaniach, oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku krakowskim. Od początku zdobywając zaufanie coraz większej liczby klientów prowadzimy działalność na terenie całego Krakowa i okolic.

Naszym priorytetem w pracy z Państwem są:

-indywidualna obsługa klienta,

-doradztwo na najwyższym poziomie

-przejrzystość naszych działań.

Każda nieruchomość jest przecież inna, ma inną historię. Dlatego nie można do żadnego przypadku podchodzić schematycznie. 

Aby móc jak najlepiej spełniać życzenia klientów, podejmujemy współpracę z innymi biurami pośrednictwa. Naszych kolegów traktujemy nie jak konkurencję, ale jako partnerów w biznesie.

Ponadto współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami, bankami, doradcami kredytowymi.

Proces sprzedaży/wynajmu dostosowujemy do stanu nieruchomości jak również do potrzeb i możliwości Właścicieli.

Posiadamy odpowiednią wiedzę by fachowo przeprowadzić Państwa przez proces sprzedaży/kupna/najmu, a nasz cały zespół regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Ponadto pracownicy biura należą do Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Stowarzyszenia Mieszkalnicznik, jak również Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dzięki temu gwarantujemy działalność zgodną z przyjętymi standardami obowiązującymi w tej branży. Nasze biuro należy również do systemu MLS - systemu wymiany ofert, co pozwala nam na pełniejszą pracę z klientem.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, nie jesteś jeszcze pewny, czy chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń i umów się na spotkanie. To Cię nic nie kosztuje, a możesz na tym tylko zyskać!

Poznaj nasz Zespół

Sprawdź nasze referencje

Należymy do: