A gdyby tak zamieszkać w lesie?

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
885 000 PLN, Pow. 148 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
148 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Rybna
Rok budowy:
2011
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
BLW803379
Powierzchnia działki:
2 100 m2
Cena za m2:
5979.73 PLN

To jest nieruchomość, którą niełatwo znaleźć w okolicach Krakowa. TO jest Dom z duszą oddalony od innych domostw, za to wśród drzew, wśród zwierzyny, z miejscem na spacery, blisko natury. To dom dla osób lubiących ciszę, spacery/bieganie. Są w pobliżu ścieżki z których można spoglądać na Tatry, dojść do Rudniańskiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu Kajasówka albo po prostu pobyć wśród łąk i sadów.


To dom z klimatem, dom wybudowany z materiałów najwyższej jakości w technologii kanadyjskiej.


Na parterze jest salon z aneksem kuchennym i kominkiem z wyjściem do ogrodu. Dodatkowo gabinet, łazienka z kabiną prysznicową i kotłownia.


Na piętrze Duża sypialnia z garderobą, drugi mały pokój, łazienka z wanną i oknem oraz schowek. Na zewnątrz ogród zarówno z przestrzenią na spędzanie popołudnia przy kawie ale także z różnymi rodzajami zieleni: i sporo trawy, i krzewy ozdobne i drzewa a także zioła, borówki winorośl i inne.


W budynku wszelkie niezbędne media: prąd (siła), gaz, woda i kanalizacja. Ogrzewanie domu jest piecem gazowym dwufunkcyjnym z zamkniętą komorą spalania, ale i tak sporo można zaoszczędzić grzejąc pieco-kominkiem (kominek zbudowany z cegły szamotowej). 


Na terenie zadaszone miejsce postojowe dla samochodu oraz mały domek na narzędzia ogrodnicze.


Tego się nie da opowiedzieć. To trzeba zobaczyć.


Po więcej zdjęć i informacji zapraszam do kontaktu. 


 


Hasło: "A gdyby tak wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady" staje się bardziej realne. Wystarczy wyjechać do Rybnej koło Krakowa :) . Naprawdę. 

Nieprawidłowy adres E-mail