2 sypialnie, Dunin-Wąsowicza, od zaraz!

Mieszkanie na sprzedaż
451 000 PLN, Pow. 45,10 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Kraków Półwsie Zwierzynieckie , rtm. Zbigniewa Dunin-Wąsowicza
Rok budowy:
1980
Piętro:
6 na 10
Numer oferty:
BLW758423
Cena za m2:
10 000 PLN

REZERWACJA NIERUCHMOŚCI!

Nieczęsto pojawia się możliwość na posiadanie własnego mieszkania w samym centrum miasta, z widokiem na panoramę i blisko obiektów kultury! Widok z okien zachwyca - z jednej strony Kino Kijów i aleje, z drugiej - Hotel Cracovia. A nad budynkami charakterystyczne wieże, np. Kościoła Mariackiego. 


Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia KW), znajdujące się na 6-tym piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Dunin-Wąsowicza w Krakowie. 

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni (w tym jednej z balkonem), kuchni z jadalnią (salonem) oraz łazienki. W części jadalnianej i w pokojach parkiet, w kuchni i przedpokoju linoleum (na PCV). W łazience płytki ceramiczne. 

Mieszkanie w ekspozycji północno-wschodniej. Balkon od wschodu, z widokiem na Kino Kijów i aleje trzech wieszczy. Budynek jest umiejscowiony tuż za budynkiem kina, dzięki temu hałasy z ulicy dochodzą jedynie nieznacznie. 

Ogrzewanie mieszkania z MPEC. Gaz wykorzystywany jest jedynie w kuchni, do kuchenki gazowej. 
Mieszkanie wymaga remontu, głównie instalacji elektrycznej. Na klatce doprowadzone jest nowe okablowanie, z wyjściem w skrzynkach. Możliwe jest usunięcie instalacji gazowej. Po remoncie elewacji budynku w 2006 roku wymieniono okna na plastikowe PCV, które są w dobrym stanie. Łazienka z lat 80-tych, do remontu. 

Cena: 451 tysięcy. 

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację.

Nieprawidłowy adres E-mail