Tłuczań

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 800 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Tłuczań
  • Numer oferty : 139230
  • Cena za m2 : 331.25 PLN

Nie masz czasu na budowę domu od podstaw?
Mam dla Ciebie doskonałą alternatywę.
Na pięknej działce zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Tłuczań, oddalonej zaledwie 9 km od Wadowic i 35 km od centrum Krakowa, znajduje się dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Lamia 2 lustrzane odbicie, pracowni architektonicznej Pro-arte.
Działka posiada szereg atutów, które czynią ją idealną pod wymarzony dom: atrakcyjne wymiary i kształt prostokąta, płaski teren i dobre nasłonecznienie, dojazd drogą gminną asfaltową. W sąsiedztwie domy jednorodzinne w bardzo małym zagęszczeniu, wokół malownicze widoki.
Nieruchomość o powierzchni całkowitej 140m2 ma bardzo funkcjonalny rozkład. Na parterze zaprojektowano kuchnię z aneksem jadalnym, przestronny salon, dodatkowy pokój oraz łazienkę.
Na poddaszu: cztery sypialnie, łazienkę oraz garderobę.
Atutem nieruchomości jest również jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, bezpośrednio połączony z pomieszczeniem technicznym.
Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej z drewnianym dwuspadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną. Budynek został wzniesiony w 2018 roku. Do nieruchomości został doprowadzony prąd i woda.
Jeżeli cenisz sobie możliwość wykończenia nieruchomości według własnego uznania, zależy Ci aby mieszkać w spokojnej okolicy, jednak chciałabyś zaoszczędzić czas konieczny na wzniesienie murów - zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.